Join us!151312Join us!
 
Главная
О «Зеленых»
История создания
Программа партии
Лидер партии
Руководящие органы
Устав партии
Региональные организации
«Зеленые» во власти
Зеленые новости
Зеленая трибуна
Украина на грани катастрофы
Зеленое законодательство
Зеленый пресс-секретарь
Выборы-2010
ЗЕЛЕНАЯ МЕТКА
ЗЕЛЕНАЯ ПРИЕМНАЯ
Спасибо, Ваше сообщение отослано.
Извините, необходимо заполнить все поля.
Ваше ФИО
Ваш регион
Контакты
Сообщение
ЗЕЛЕНЫЙ КОНТРОЛЬ
Зеленые Блоги - Радион Киштулинец
Радион Киштулинец Сміття вважається екологічною проблемою номер один. Світовий клімат може ставати більш теплим, а сонце більш небезпечним, але це не так помітно, як сміття, яке муляє очі вже сьогодні. Щорічно кількість сміття зростає приблизно на 3%. Не потрібно забувати про те, що звалища побутових відходів слугують джерелом їжі переносникам інфекції, а це - перш за все, щурі; а також сміття є джерелом небезпечних для людини інфекцій.

У спеку проблема сміття є більш актуальною, ніж в іншу пору року. Незвично висока температура змушує людей частіше виносити з квартири побутові відходи . Мешканці скаржаться, що сміття моментально скисає і починає смердіти. Епідеміологи пояснюють - вивозити його треба щодня. І справа не тільки в неприємних запахах, а й в небезпеці для здоров ’ я .


Однією з найгостріших проблем сучасності як у нас, так і за кордоном є утилізація відходів. Останнім часом кількість різноманітн их твердих побутових відходів (ТПВ) у нашій країні стрімко зростає, наближаючись до рівня розвинених країн. Багато в чому це пов´язано з впровадженням західної культури споживання на українських теренах . Барвисті легкі упаковки з пластику та фольги, звичайно ж, значно виграють у порівнянні з і склом або сіро-коричнев ими обгортками , в як і раніше радянським покупцям загортали все підряд - від ковбаси до пальт. Але саме ця упаковка і становить більшу частину сміття . Збільшується не тільки обсяг ТПВ, а й кількість шкідливих та екологічно-небезпечних компонентів у його складі .

 

Говорячи про проблему промислових відходів, хочеться ще раз нагадати про те, що на першому місці за пріоритетом стоїть проблема охорони навколишнього середовища і здоров´я населення, а не ті гроші, які могли б заощадити підприємства, використовуючи безкоштовні виробничі відходи замість дорог ої природн ої сировини.


Небагато людей, мабуть, змогли б відмовитися від усіх тих благ і задоволень, які «подарувала» нам цивілізація. Але ще менше з них ніколи не замислювалися про те, чим скінчиться таке зухвале ставлення до природи. В якому б жахливому стані не перебувал о зараз навколишнє середовище, є способи , за допомогою яких екологічної катастрофи можна уникнути . З неважливе ставлення до цих шлях ів порятунку - ні що інше, як злочин.

 

За будь-яких умов у боротьбі зі сміттям вирішальну роль відіграє особисте ставлення кожного з нас до цієї проблеми. Навіть такі незначні порушення як викидання недопалків, лушпиння соняшникового насіння та харчових відходів призводять до значного забруднення.  Вище згадані вчинки не можна пробачити навіть у тому випадку, якщо поблизу не має спеціально відведених урн для сміття.


На Заході на впровадження екологічно -спрямованої культури пішло від 10 до 15 років. Ми ж уже стоїмо на межі екологічної кризи . І якщо ми хочемо жити в акуратному та не засміченому місті, дихати свіжим повітрям, пити чисту воду, не отруєну відходами, потрібно змінити своє ставлення до сміття. А дже ще Антуан де Сент-Екзюпері у повісті «Маленький принц» писав: « Встал поутру, умылся, привел себя в порядок – и сразу же приведи в порядок свою планету ».  Версия для печати      Подписка      Отправить другу

  Facebook      Livejournal      Twitter

Комментарии:

Добавить комментарий: 
ЗЕЛЕНАЯ ИДЕЯ
ЗЕЛЕНЫЕ В РЕГИОНАХ
13.05.2016, 16:18
24.04.2012, 12:15
19.04.2012, 09:19
 
ЗЕЛЕНЫЕ ЛИДЕРЫ
ДНЕВНИК «ЗЕЛЕНЫХ»
ЗЕЛЕНЫЕ В СЕТИ


 
Пресс-секретарь
ЗЕЛЕНАЯ РАССЫЛКА
Подпишитесь на рассылку прайс листа
Подписка произведена.
Непонятный e-mail адрес.
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Форум "Окружающая среда для Украины"
Яковлева
Зеленые блоги
МИРОВЫЕ ПРОБЛЕМЫ
ЗЕЛЕНЫЕ В МИРЕ
Strana zelených (Словакия)
Federazione dei Verdi (Италия)
Strana zelených (Чехия)
Comhaontas Glas (Ирландия)
Green Party of England and Wales (Великобритания)
GroenLinks (Нидерланды)
საქართველოს მწვანეთა პარტია  (Грузия)
Groen! (Бельгия)
Беларуская партыя «Зялёныя» (Белоруссия)
Partido Verde (Бразилия)
Miljöpartiet de Gröna (Швеция)
Erakond Eestimaa Rohelised (Эстония)
Scottish Green Party ((Шотландия)
Grüne Alternative (Австрия)
Союз Зеленых России (Россия)
Bündnis 90/Die Grünen  (Германия)
Partido Ecologista «Os Verdes» (Португалия)
Партия экологистов Франции
Зеленую идею поддерживают
2010 © Партия Зеленые
все права защищены